خانه / انواع کتاب / کتب عمومی / روانشناسی زنان و ازدواج / چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

چرا مردان زنان زیرک را دوست دارندقیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9786006478081
  • شری آرگوو
  • شمشاد

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب  چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

 کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثر شری آرگو با ترجمه فارسی است که رکورد فروش کتب روانشناسی را در چندین ماه گذشته شکسته است؛ این کتاب در واقع کتابی روان‌شناسانه درباره روابط زن و مرد، کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند به جای تکیه بر تصویری رؤیایی و ایده‌آلیستی از روابط دو جنس مخالف، تصویری واقع‌گرایانه از طرز فکر و خواسته‌های مردان و رفتارهای درست یا نادرست زنان به ما ارائه می‌دهد و باوجود تعداد اندک نکاتی که با فرهنگ ما همخوانی ندارند، پر است از نکات آموزنده و جالبی که می‌توانند در زندگی هر روزه به کار بیایند.

نه‌تنها در برخورد با مردان، که در همه جا، این کتاب به زن‌ها کمک می‌کند که از گفتن واژه «نه» نهراسند و اجازه ندهند کسی از سادگی یا مهربانی آن‌ها بهره نادرستی ببرد. این اثر برای زنان یک یادآوری برای بازگشت به خودشان است و از آنها می‌خواهد که با گذشت زمان و در طول زندگی، بعد زنانه وجود خویش را فراموش نکنند و به مرد زندگی‌شان نیز کمک کنند تا ویژگی‌های مردانه خود را از یاد نبرد.

توضیحات راجع به کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

تابه‌حال هیچ کتاب روان‌شناختی روابطی مانند این کتاب نوشته نشده است. این کتاب با طنز بی‌سابقه‌اش، به موضوعی جدی می‌پردازد. کتاب سرشار است از لقمه‌های کوچک طنزآلود و هجوآمیز درمورد تمام چیزهایی که مردان انجام می‌دهند تا زنان را ناامید کنند.

در طول تاریخ، همیشه زنان و مردان این سوال را از خودشان پرسیده‌اند: فردی که دوست دارم با او رابطه‌ای عاطفی آغاز کنم، کدام ویژگی‌های من را دوست دارد؟ اگر نگاهی به مطالب روانشناسی سطحی که در سراسر اینترنت هم پراکنده است، بیندازید می‌بیند که زنان را ترغیب و تشویق می‌کنند تا با لوندی و دلبری کردن، مردان را جذب کنند. اما آیا مردان هم همین نظر را دارند؟ آیا آن‌ها در زندگی به دنبال زنی می‌گردند که تمام فکر و ذکرش دلبری کردن برای مردان است یا زنی را می‌خواهند که می‌توان با او گفتگو کرد؟

برشی از کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوسست دارند:

همهٔ ما آن زن دل‌نازک را می‌شناسیم که در رابطه با هر مردی که تازه وارد زندگی‌اش شده، با تمام وجود از خودش مایه می‌گذارد، درحالی‌که طرف مقابل ازخودگذشتگی کمتری نشان می‌دهد. او زنی‌ست که کورکورانه عشق می‌ورزد، چراکه تشنهٔ توجه متقابل است. او همان زنی‌ست که زیر بار تمام خواسته‌های مردش می‌رود، چراکه می‌خواهد رابطه‌اش را به هر قیمتی نگه دارد. همهٔ ما کم‌وبیش درگیر چنین روابط نابه‌هنجاری بوده‌ایم.

به‌طور قطع متوسط مقاله‌هایی که در مجلات زنان به چاپ می‌رسند به زنان مشاوره‌های احمقانه‌ای در مورد روابط می‌دهند که با خواندن آنها این مسئله که چرا زنان در روابط آن‌قدر تشنهٔ توجه هستند بیشتر قابل درک می‌شود. «دور از دسترس به نظر برسید، اما برای شریک شکم‌گندهٔ خود چهار وعده غذای چرب بپزید... روز ولنتاین برایش کلوچه‌های قلبی‌شکل بپزید و رویش را با میوه‌های عجیب و غریبی که از مالزی وارد شده‌اند تزئین کنید (درست مثل سرآشپز مارتا استوارت). برای خریدن خوراکی‌های مورد علاقه‌اش تا آن‌طرف شهر رانندگی کنید. از قرار دوم به بعد لباس‌های بدن‌نما بپوشید.» فکر می‌کنید حاصل این نسخه‌هایی که مجلات برای زنان می‌پیچند چیست؟ فاجعه.

قانون جذب شمارهٔ ۱

در زندگی به‌دنبال هرچه بدوی از تو فرار خواهد کرد. خصوصاً اگر با سماجت یک مرد را دنبال کنی.

هشدار: اگر فقط ظاهرت را به رخ مردان بکشی آنها شاید در ابتدا به بدنت جذب شوند... اما بعد فرار خواهند کرد.

چرا مردان از دست زنان سمج فراری هستند؟ زیرا رفتار این زن نشان می‌دهد که او فاقد اعتمادبه‌نفس است، با اینکه تازه آشنا شده‌اند و اساس رابطه متزلزل است، زن به‌دنبال تعهد است. زیاده‌روی زنان در ابتدای رابطه در مقابل شخصی که هنوز تاحدودی غریبه است، یکی از این دو تفکر را در مردان ایجاد می‌کند؛ این زن یا درمانده و گدای محبت است، یا آماده است خودش را تقدیم هر مردی که از راه می‌رسد بکند. و با این تفکر مرد حس احترامش را نسبت به زن از دست می‌دهد. این اتفاق در پی خودکم‌بینی‌های مفرط زنان پیش می‌آید و باعث می‌شود مرد دیگر تمایلی به نزدیک‌شدن به زن نداشته باشد. حتی اگر او را در یک لباس بدن‌نما ببیند. 

مشخصات کلی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

نویسنده:شری آرگوو

انتشارات:شمشاد

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعدادصفحه:263

موضوع:روانشناسی زنان و ازدواج

قیمت و خرید کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

خرید آنلاین کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال  یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام میشود.