خانه / نوشت افزار و هنری / قلم نفیس / ملزومات جانبی قلم / یوروپن دفتر متوسط

یوروپن دفتر متوسطقیمت: ۱۴۴,۰۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789651576973

توضیحات

معرفی و توضیحات دفتر متوسط یوروپن :

دفتر یوروپن سایز متوسط، دارای 220 صفحه شماره گذاری شده می باشد. کاغذ های این دفتر دارای کیفیت بالایی است به طوری که می توان با خودکار، روان نویس و خودنویس به راحتی در آن بنویسید. در داخل جلد دفتر یوروپن یک پاکت قرار داده شده است تا بتوانید یادداشت ها و برگه های مهم خود را در آن جای دهید. در ابتدای دفتر یک برگه فهرست مطالب قرار داده شده است. 8 برگ انتهای دفتر یوروپن، پرفراژ شده است تا در صورت نیاز به جدا کردن برگه ها از دفتر، به صحافی آن آسیبی وارد نشود. دفتر یورون دارای دو نوار نشانگر با رنگ های متفاوت است. صحافی این دفتر با دوخت انجام شده است که باعث می شود دفتر یوروپن به صورت کامل باز شود و با تورق زیاد، صفحات از هم جدا نشوند. دفتر قطع متوسط جلد سخت یوروپن، در دوازده رنگ جذاب ارائه می گردد.

این دفتر می‌تواند مدت‌های طولانی، جایی امن برای حفظ نوشته‌های شخصی شما باشد. افرادی که در انتخاب وسایلشان به‌سادگی آن‌ها توجه ویژه دارند، از داشتن چنین دفتری هیجان‌زده خواهند شد. دفتر یادداشت یوروپن از اتصال عمودی برگ‌هایش ایجاد شده است. این برگه‌ها با چسب به هم وصل شده‌اند و در استفاده‌ی طولانی‌مدت، از هم جدا نمی‌شوند. روی برگه‌ها جلد محکمی قرار گرفته که از پاره و کثیف شدن برگه‌ها جلوگیری می‌کند؛ پس با خیال راحت از نوشتن خاطرات، احساسات و اندیشه‌های خود در این دفتر لذت ببرید. هر دفتر یادداشتی می‌تواند مجموعه‌ای از نوشته‌ها و اندیشه‌های شخصی، رویدادهای روزمره، تاریخ‌های مهم، خاطرات یا حتی طراحی‌هایی باشد که در یک آن به ذهن فرد خطور می‌کند. هر کارمند، مدیر، دانش‌آموز، دانشجو یا حتی یک خانم خانه‌دار وظیفه‌شناس با یادداشت‌کردن کارهای روزانه، قرارهای ملاقات، جلسات و ساعت کلاس‌های خود کمتر دچار فراموشی ناشی از مشغله‌های زیاد خواهد شد. شکی نیست که هر کس بنا بر سلیقه‌ی شخصی خود، نوع خاصی از دفتر یادداشت را انتخاب می‌کند. طراحی جلد و صفحات، اولین عاملی است که در انتخاب یک دفتر یادداشت تأثیر می‌گذارد. کیفیت جلد، تعداد و رنگ برگه ، حجم فضای خالی صفحات، نوع صحافی و اندازه‌ی دفتر از دیگر ویژگی‌های هستند که می‌توانند توجه فرد را به یک دفتر خاص جلب کنند.

دفتر یوروپن که در رنگ های مختلف و در دو سایز A5 و A6 موجود می باشد یکی از گزینه های بسیار مناسب برای انتخاب دفترچه یادداشت می باشد. این دفترها دارای رنگبندی های بسیار جذاب و متنوع هستند و جلد سخت می باشند. 

مشخصات دفتر متوسط یوروپن:

مدل:دفترچه متوسط NOTEBOOK MEDIUM
نوع:دفتر
نوع جلد:سخت
ابعاد میلیمتر:طول (208) عرض (144) ارتفاع (15)
وزن: گرم388

تعداد برگ : 220

نوع صحافی : دوخت 

جنس جلد : پلاستیک 

 

  • مناسب برای نوشتار با جوهر خودنویس، روان نویس یا خودکار
  •  صحافی با دوخت ویژه با امکان باز شدن 180 درجه ای دفتر
  • همراه با برچسب جهت آرشیو و یا علامت گذاری دفتر
  • کش جهت بسته نگه داشتن دفتر
  •  8 برگ آخر پرفراز شده جهت سهولت در جدا سازی

 

قیمت و خرید دفتر متوسط یوروپن:

خرید دفتر متوسط یوروپن با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود .