خانه / انواع کتاب / کتاب عمومی / کتاب روانشناسی و موفقیت / نگرش همه چیز است

نگرش همه چیز استقیمت: ۷۶,۹۰۰ تومان


مشخصات محصول

  • 9789642360581
  • جف کلر
  • نشر نسل نواندیش

پشت جلد این کتاب آمده است

معرفی کتاب نگرش همه چیز است:

کتاب نگرش همه چیز است نوشته جف کلر است.

این کتاب انگیزشی دارای بخش های زیادی از تجربیات نویسنده و داستانهایی در مورد افرادی است که نگرشی برای موفقیت در زندگی ندارند. 

درباره کتاب نگرش همه چیز است:

نویسنده  کتاب انگیزشی نگرش همه چیز است آقای جف کلر توانسته با قلم روان خود تحولی عمیق در نگرش و نوع نگاه مخاطب خود ایجاد کند. اصلی‌ترین شعار این کتاب، همان جمله‌ای است که روی جلد آن نوشته شده است. این جمله، در واقع هدفی است که این کتاب آن را دنبال می‌کند:

نگرشتان را عوض کنید، زندگی‌تان عوض می‌شود.

کتاب نگرش یعنی همه چیز مجموعه‌ای کامل، دقیق و بی‌نظیر در مورد تغییر نگرش در زندگی است. 

 کتاب نگرش همه چیز است مدعی است که افکار شما بر شرایط شما مسلط و محرک هستند؛ نگرش شما نسبت به زندگی و مردم، پنجره‌ای به دنیای شماست. هر آنچه که تصور کنید می‌توانید انجام دهید، پس می‌توانید انجامش دهید. هرآنچه را که تصور کنید نمی‌توانید انجام دهید، پس نمی‌توانید انجام دهید. این‌ها همه به خواسته‌های قلبی شما بستگی دارد.  جف کلر در این کتاب، بسیار هوشمندانه و از طریق نقل‌قول‌های رهبران معروف برای اتصال داستان و انتقال پیام خود استفاده کرده است. چیزی که می‌توان از این کتاب دریافت کرد، این است که تمام جهان در اختیار ماست. ما می‌توانیم آنچه را که می‌خواهیم به دست بیاوریم. این در واقع به خواستهٔ ما بستگی دارد. جهان مرزی ایجاد نمی‌کند و این ما هستیم که مرزهای ذهنی خود را ایجاد می‌کنیم. مرزهایی که ما را در رسیدن به آرزوها محدود می‌کند. ما به عنوان انسان، همیشه سعی می‌کنیم جوانب مثبت و منفی هر رویداد یا اقدامی را در آینده ارزیابی کنیم و این کیفیت تلاش‌هایی را که برای رسیدن به آن هدف انجام می‌دهیم، تعریف می‌کند. در واقع، واقعیتی که در جهان تعریف شده، به عنوان یک گرایش کلی به کار می‌رود. ما از بچگی یاد گرفته‌ایم که بیشتر به نکات منفی فکر کنیم و از این رو تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب پیش‌بینی شده محدود می‌کنیم. اما در عوض می‌توانیم روی هدف مورد نظر تمرکز کنیم و نکات مثبت کاری که می‌خواهیم انجام دهیم را نیز در نظر بگیریم.  اگر می‌توانید برای رسیدن به هدف خود فکر کنید و اگر برای رسیدن به آن اصرار دارید، پس دیگر به این فکر نکنید که «چگونه باید به آن هدف برسیم». طبق گفته‌های این کتاب، تخیل مهم‌تر از دانش است. فکر منفی را دور بریزید. هر کاری را مرتباً تکرار کنید و از تلاش دست برندارید. شما انسانی توانمند هستید که با ارادهٔ خود به اهدافتان دست پیدا می‌کنید. به یاد داشته باشید که کلمات شما باورهای شما را تقویت می‌کنند و اعتقادات شما واقعیت شما را ایجاد می‌کنند.

متنی از کتاب نگرش همه چیز است:

این حقیقت را در نظر داشته باشید: وضعیت کنونى شما حاصل باورهایى است که در گذشته داشته‌اید، و اندیشه‌هایى که از این لحظه به بعد دارید، آینده‌تان را رقم مى‌زند.

در واقع، نتیجه‌هایى که در هر یک از حوزه‌هاى زندگى‌تان حاصل مى‌کنید، انعکاسى است از افکار عمیق درونى شما نسبت به خودتان. مثلاً، وضعیت مالى‌تان را در نظر بگیرید. چه باورهایى نسبت به این حوزه دارید؟ آیا پیوسته درباره‌ى کمبود پول فکر مى‌کنید؟ اگر به این فکر (کمبود پول) بچسبید، مانع از جذب پول به سوى خودتان خواهید شد.

یا به روابط خودتان دقت کنید. اگر فکر کنید که آدم شایسته و بالیاقتى نیستید، دوستان یا شریکانى را که وارد زندگى‌تان مى‌کنید رفتار مناسبى با شما نخواهند داشت. مطمئنم که در اطرافیان خود دست‌کم یک نفر را مى‌شناسید که روى هر کس براى ازدواج انگشت مى‌گذارد، طرف به اصطلاح «توزرد» از آب درمى‌آید! آیا تصور مى‌کنید این واقعه تصادفى است؟ نه، هرگز! بلکه باور عمیق درونى این شخص باعث مى‌شود که چنین اشخاصى به زندگى‌اش جذب شوند.

خواه درباره‌ى امور مالى، خواه در روابط و خواه در زمینه‌ى مشاغل، این حقیقت صدق مى‌کند: اگر افکارتان را عوض نکنید، نتایجى که حاصل مى‌کنید عوض نخواهند شد.

مشخصاتکتاب نگرش همه چیز است:

نویسنده: ججف کلر

انتشارات:نسل نو اندیش

موضوع:روانشناسی کودک و نوجوان

قطع:رقعی

نوع جلد:شومیز

تعداد صفحه:191

قیمت و خرید کتاب نگرش همه چیز است:

خرید آنلاین کتاب نگرش همه چیز است با قیمت مناسب و ارسال رایگان به سراسر کشور در کمترین زمان و ارسال یک روزه در فروشگاه بوک دوک انجام می شود.